800 000 €
1000 €/m²
Property 38769 photo 1
Property 38769 photo 2
Property 38769 photo 3
Property 38769 photo 4
Property 38769 photo 5
Property 38769 photo 6

Details

  • Afstand tot de zee: 450 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 36 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 800 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Verkoop
800 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 46523
  • Gebied 26134 m²
  • Afstand tot de zee 650 m
Verkoop
1 000 000 € 2500 €/m²
  • Objectcode 48645
  • Gebied 400 m²
  • Afstand tot de zee 15 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 42923
  • Gebied 563 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
800 000 € 54 €/m²
  • Objectcode 56706
  • Gebied 14549 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
765 000 € 170 €/m²
  • Objectcode 37496
  • Gebied 4500 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
660 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 65423
  • Gebied 12329 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
650 000 € 125 €/m²
  • Objectcode 57279
  • Gebied 5159 m²
  • Afstand tot de zee 1 m
Verkoop
750 000 € 375 €/m²
  • Objectcode 38096
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
800 000 € 533 €/m²
  • Objectcode 38749
  • Gebied 1500 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
800 000 € 18 €/m²
  • Objectcode 34160
  • Gebied 43000 m²
  • Afstand tot de zee 1100 m

Abonneer u op de nieuwsbrief