800 000 €
800 €/m²
Property 38750 photo 1
Property 38750 photo 2
Property 38750 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 300 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 36 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 1000 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Verkoop
853 000 € 1032 €/m²
  • Objectcode 64551
  • Gebied 826 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
1 000 000 € 43 €/m²
  • Objectcode 28806
  • Gebied 23000 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m
Verkoop
700 000 € 78 €/m²
  • Objectcode 40404
  • Gebied 8926 m²
  • Afstand tot de zee 470 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 39826
  • Gebied 2920 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
800 000 € 102 €/m²
  • Objectcode 13174
  • Gebied 7800 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
650 000 € 44 €/m²
  • Objectcode 37517
  • Gebied 14500 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
800 000 € 533 €/m²
  • Objectcode 38749
  • Gebied 1500 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
680 000 € 4 €/m²
  • Objectcode 58882
  • Gebied 143484 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
1 100 000 € 73 €/m²
  • Objectcode 12486
  • Gebied 15000 m²
  • Afstand tot de zee 3400 m
Verkoop
800 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 46523
  • Gebied 26134 m²
  • Afstand tot de zee 650 m

Abonneer u op de nieuwsbrief