Op aanvraag
Property 38747 photo 1
Property 38747 photo 2
Property 38747 photo 3
Property 38747 photo 4
Property 38747 photo 5
Property 38747 photo 6
Property 38747 photo 7

Details

  • Afstand tot de zee: 30 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1,5 km
  • Afstand tot luchthaven: 37 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 15000 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 4000 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee.

Verkoop
60 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 63360
  • Gebied 993 m²
  • Afstand tot de zee 5150 m
Verkoop
55 000 € 75 €/m²
  • Objectcode 63352
  • Gebied 730 m²
  • Afstand tot de zee 5150 m
Verkoop
150 000 € 197 €/m²
  • Objectcode 64066
  • Gebied 758 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • Objectcode 63071
  • Gebied 323 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
55 000 € 83 €/m²
  • Objectcode 65361
  • Gebied 660 m²
  • Afstand tot de zee 3400 m
Verkoop
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • Objectcode 65785
  • Gebied 724 m²
  • Afstand tot de zee 2800 m
Verkoop
150 000 € 185 €/m²
  • Objectcode 63801
  • Gebied 809 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
50 000 € 45 €/m²
  • Objectcode 65413
  • Gebied 1100 m²
  • Afstand tot de zee 21000 m
Verkoop
80 000 € 242 €/m²
  • Objectcode 63108
  • Gebied 330 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
140 000 € 248 €/m²
  • Objectcode 65313
  • Gebied 564 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief