190 000 € 139 000 €
27 €/m²
Property 38742 photo 1
Property 38742 photo 2
Property 38742 photo 3
Property 38742 photo 4
Property 38742 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 1700 m
  • Afstand tot luchthaven: 28 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 5000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op de stad.

Strategic Plot Ideal for Residential or Commercial Use

For sale: A well-located plot with frontage on a main road, offering excellent accessibility and high visibility.

✅ Suitable for both residential (permanent or holiday home) and commercial use, such as:

  • Tourist rentals (e.g. Airbnb)
  • Supermarkets
  • Car rental companies
  • Other retail or business ventures

📍 Distances from key locations:

  • Sea: 1,600 m
  • New Kastelli International Airport: 24.4 km
  • Heraklion Port: 32 km
  • Nearest village: 1.5 km

Combining a strategic location, versatile development potential, and direct access, this plot represents an excellent investment opportunity.

Verkoop
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • Objectcode 45892
  • Gebied 896 m²
  • Afstand tot de zee 750 m
Verkoop
192 000 € 213 €/m²
  • Objectcode 39609
  • Gebied 898 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
200 000 € 278 €/m²
  • Objectcode 65098
  • Gebied 719 m²
  • Afstand tot de zee 2600 m
Verkoop
280 000 € 96 €/m²
  • Objectcode 37597
  • Gebied 2890 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
216 000 € 185 000 € 102 €/m²
  • Objectcode 50298
  • Gebied 1800 m²
  • Afstand tot de zee 20000 m
Verkoop
178 000 € 68 €/m²
  • Objectcode 63007
  • Gebied 2600 m²
Verkoop
160 000 € 465 €/m²
  • Objectcode 61490
  • Gebied 344 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
220 000 € 128 000 € 4 €/m²
  • Objectcode 46745
  • Gebied 27000 m²
  • Afstand tot de zee 13600 m
Verkoop
205 000 € 100 €/m²
  • Objectcode 59117
  • Gebied 2035 m²
  • Afstand tot de zee 6500 m
Verkoop
160 000 € 213 €/m²
  • Objectcode 62271
  • Gebied 748 m²
  • Afstand tot de zee 300 m

Abonneer u op de nieuwsbrief