280 000 €
35 €/m²
Property 38534 photo 1
Property 38534 photo 2
Property 38534 photo 3
Property 38534 photo 4
Property 38534 photo 5
Property 38534 photo 6
Property 38534 photo 7
Property 38534 photo 8
Property 38534 photo 9

Details

  • Afstand tot de zee: 1100 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 67 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 8000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
240 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 51072
  • Gebied 7800 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
320 000 € 68 €/m²
  • Objectcode 63110
  • Gebied 4653 m²
  • Afstand tot de zee 670 m
Verkoop
230 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 65231
  • Gebied 8500 m²
  • Afstand tot de zee 750 m
Verkoop
300 000 € 197 €/m²
  • Objectcode 64069
  • Gebied 1516 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
250 000 € 1250 €/m²
  • Objectcode 57759
  • Gebied 200 m²
  • Afstand tot de zee 20 m
Verkoop
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 45663
  • Gebied 16000 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
299 000 € 14 €/m²
  • Objectcode 40594
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 13000 m
Verkoop
342 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 62759
  • Gebied 15570 m²
Wij raden aan Verkoop
235 000 € 52 €/m²
  • Objectcode 65945
  • Gebied 4460 m²
  • Afstand tot de zee 850 m
Verkoop
350 000 € 221 €/m²
  • Objectcode 64295
  • Gebied 1580 m²
  • Afstand tot de zee 600 m

Abonneer u op de nieuwsbrief