1 227 000 €
49 €/m²
Property 38407 photo 1
Property 38407 photo 2
Property 38407 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 1 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 21 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 24820 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 3000 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op de stad, op het bos.

Verkoop
1 000 000 € 11 €/m²
  • Objectcode 34287
  • Gebied 89000 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
1 000 000 € 43 €/m²
  • Objectcode 28806
  • Gebied 23000 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m
Verkoop
1 450 000 € 138 €/m²
  • Objectcode 32273
  • Gebied 10500 m²
  • Afstand tot de zee 4500 m
Verkoop
1 400 000 € 71 €/m²
  • Objectcode 31733
  • Gebied 19454 m²
  • Afstand tot de zee 1 m
Verkoop
1 500 000 € 61 €/m²
  • Objectcode 35220
  • Gebied 24233 m²
  • Afstand tot de zee 3900 m
Verkoop
1 460 000 € 140 €/m²
  • Objectcode 57513
  • Gebied 10397 m²
  • Afstand tot de zee 433 m
Verkoop
1 136 000 € 533 €/m²
  • Objectcode 32760
  • Gebied 2130 m²
  • Afstand tot de zee 70 m
Verkoop
1 096 000 € 86 €/m²
  • Objectcode 51472
  • Gebied 12735 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
1 505 000 € 811 €/m²
  • Objectcode 45441
  • Gebied 1854 m²
  • Afstand tot de zee 140 m
Verkoop
1 280 000 € 108 €/m²
  • Objectcode 54603
  • Gebied 11799 m²
  • Afstand tot de zee 800 m

Abonneer u op de nieuwsbrief