Te koop - Grond 20000 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Nea Skioni
900 000 €
45 €/m²
Property 38373 photo 1
Property 38373 photo 2
Property 38373 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 650 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1,3 km
  • Afstand tot luchthaven: 80 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 20000 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Met de mogelijkheid tot bouw op 800 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen, op het bos.

Verkoop
1 000 000 € 85 €/m²
  • Objectcode 48896
  • Gebied 11650 m²
  • Afstand tot de zee 1100 m
Verkoop
1 000 000 € 105 €/m²
  • Objectcode 20239
  • Gebied 9500 m²
  • Afstand tot de zee 120 m
Verkoop
1 000 000 € 83 €/m²
  • Objectcode 45197
  • Gebied 12000 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
850 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 51408
  • Gebied 39000 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
840 000 € 63 €/m²
  • Objectcode 30184
  • Gebied 13289 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
800 000 € 23 €/m²
  • Objectcode 37111
  • Gebied 34000 m²
  • Afstand tot de zee 1800 m
Verkoop
1 200 000 € 101 €/m²
  • Objectcode 4197
  • Gebied 11875 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
1 000 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 26910
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 1800 m
Verkoop
850 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 8547
  • Gebied 16000 m²
  • Afstand tot de zee 2900 m
Verkoop
1 200 000 € 33 €/m²
  • Objectcode 2648
  • Gebied 36000 m²
  • Afstand tot de zee 400 m

Abonneer u op de nieuwsbrief