Te koop - Villa 322 m² in Limassol

Griekenland Cyprus Limassol
610 000 €
1894 €/m²
Property 38349 photo 1
Property 38349 photo 2
Property 38349 photo 3
Property 38349 photo 4
Property 38349 photo 5
Property 38349 photo 6
Property 38349 photo 7
Property 38349 photo 8
Property 38349 photo 9
Property 38349 photo 10
  • Objectcode 38349
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Villa
  • Gebied 322 m²
  • Perceeloppervlakte 500 m²
  • Regio Limassol
  • Plaats Limassol (Cyprus)
  • Aantal kamers 6

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Aantal kamers: 6
  • Niveaus: 3
  • Badkamers: 3
  • Slaapkamers: 5
  • Toiletten: 4
  • Afstand tot de zee: 8500 m
  • Afstand tot luchthaven: 47 km

Diensten

  • Parkeren
  • Zwembad
  • Haard
  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop 3 verdieping verdieping en een oppervlakte van 322 m² In Limassol. De Semi-kelder bestaat uit een slaapkamer, een keuken, een doucheruimte, een speelkamer. De Begane grond bestaat uit woonkamer met keuken, een badkamer. De 1e verdieping bestaat uit 4 slaapkamers, een badkamer, een doucheruimte. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, haard, airconditioner, barbecueplek. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin. Er is een privézwembad aanwezig.

The facility is located in the village of Palodia.