2 650 000 € 1 750 000 €
35 €/m²
Property 38260 photo 1
Property 38260 photo 2

Details

  • Afstand tot de zee: 400 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 6 km
  • Afstand tot luchthaven: 28 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 50000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee.

Verkoop
2 670 000 € 494 €/m²
  • Objectcode 41749
  • Gebied 5400 m²
  • Afstand tot de zee 370 m
Verkoop
3 750 000 € 92 €/m²
  • Objectcode 57935
  • Gebied 40453 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
2 150 000 € 409 €/m²
  • Objectcode 49950
  • Gebied 5256 m²
  • Afstand tot de zee 80 m
Verkoop
3 300 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 30725
  • Gebied 60000 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
2 346 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 50279
  • Gebied 44000 m²
  • Afstand tot de zee 30 m
Verkoop
3 500 000 € 3 200 000 € 94 €/m²
  • Objectcode 43580
  • Gebied 34000 m²
  • Afstand tot de zee 18 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 39997
  • Gebied 41865 m²
  • Afstand tot de zee 330 m
Verkoop
2 830 000 € 148 €/m²
  • Objectcode 36085
  • Gebied 19017 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
3 150 000 € 70 €/m²
  • Objectcode 22430
  • Gebied 45000 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
2 750 000 € 4824 €/m²
  • Objectcode 12484
  • Gebied 570 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief