450 000 €
41 €/m²
Property 38250 photo 1
Property 38250 photo 2
Property 38250 photo 3
Property 38250 photo 4
Property 38250 photo 5
Property 38250 photo 6
Property 38250 photo 7
Property 38250 photo 8
Property 38250 photo 9

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 0,6
  • Afstand tot de zee: 6200 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 5 km
  • Afstand tot luchthaven: 39 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 10800 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
512 000 € 8 €/m²
  • Objectcode 25604
  • Gebied 60000 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
450 000 € 52 €/m²
  • Objectcode 38845
  • Gebied 8500 m²
  • Afstand tot de zee 5300 m
Verkoop
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • Objectcode 33319
  • Gebied 4616 m²
  • Afstand tot de zee 5 m
Verkoop
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • Objectcode 63073
  • Gebied 16658 m²
  • Afstand tot de zee 40 m
Verkoop
390 000 € 26 €/m²
  • Objectcode 19640
  • Gebied 15000 m²
  • Afstand tot de zee 1700 m
Verkoop
430 000 € 73 €/m²
  • Objectcode 55851
  • Gebied 5834 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • Objectcode 40012
  • Gebied 2660 m²
  • Afstand tot de zee 4800 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 46787
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
400 000 € 26 €/m²
  • Objectcode 51473
  • Gebied 15165 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
500 000 € 2688 €/m²
  • Objectcode 56281
  • Gebied 186 m²
  • Afstand tot de zee 5500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief