450 000 €
4 €/m²
Property 38248 photo 1
Property 38248 photo 2
Property 38248 photo 3

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 0,2
  • Afstand tot de zee: 13000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 3 km
  • Afstand tot luchthaven: 40 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 100000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen, op de stad.

Verkoop
427 000 € 106 €/m²
  • Objectcode 47454
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m
Verkoop
480 000 € 448 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 52039
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 7800 m
Verkoop
375 000 € 310 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 52126
  • Gebied 6161 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
500 000 € 110 €/m²
  • Objectcode 38077
  • Gebied 4542 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
525 000 € 116 €/m²
  • Objectcode 47413
  • Gebied 4500 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
400 000 € 98 €/m²
  • Objectcode 26772
  • Gebied 4050 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
570 000 € 28 €/m²
  • Objectcode 51153
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
374 000 € 93 €/m²
  • Objectcode 51460
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 2700 m
Verkoop
600 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 65816
  • Gebied 14000 m²
  • Afstand tot de zee 1800 m
Verkoop
587 000 € 41 €/m²
  • Objectcode 44257
  • Gebied 14000 m²
  • Afstand tot de zee 450 m

Abonneer u op de nieuwsbrief