Te koop - Grond 24500 m² in Limassol

Griekenland Cyprus Limassol
500 000 €
20 €/m²
Property 38231 photo 1
Property 38231 photo 2
Property 38231 photo 3
Property 38231 photo 4
  • Objectcode 38231
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Grond
  • Perceeloppervlakte 24500 m²
  • Regio Limassol
  • Plaats Limassol (Cyprus)

Details

  • Afstand tot de zee: 5000 m
  • Afstand tot luchthaven: 39 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 24500 m². В Лимассоле. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.

Verkoop
650 000 € 80 €/m²
  • Objectcode 44450
  • Gebied 8027 m²
  • Afstand tot de zee 900 m
Verkoop
570 700 € 650 €/m²
  • Objectcode 23378
  • Gebied 878 m²
  • Afstand tot de zee 2200 m
Verkoop
600 000 € 97 €/m²
  • Objectcode 51701
  • Gebied 6180 m²
Verkoop
600 000 € 49 €/m²
  • Objectcode 39848
  • Gebied 12041 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
450 000 € 150 €/m²
  • Objectcode 32660
  • Gebied 3000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
500 000 € 20 €/m²
  • Objectcode 38231
  • Gebied 24500 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
700 000 € 51 €/m²
  • Objectcode 57539
  • Gebied 13676 m²
Verkoop
580 500 € 500 €/m²
  • Objectcode 23400
  • Gebied 1161 m²
  • Afstand tot de zee 2200 m
Verkoop
740 000 € 70 €/m²
  • Objectcode 38723
  • Gebied 10554 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
690 000 € 110 €/m²
  • Objectcode 48539
  • Gebied 6261 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief