170 000 € 160 000 €
27 €/m²
Property 38127 photo 1
Property 38127 photo 2
Property 38127 photo 3
Property 38127 photo 4
Property 38127 photo 5
Property 38127 photo 6
Property 38127 photo 7
Property 38127 photo 8
Property 38127 photo 9
Property 38127 photo 10
Property 38127 photo 11
Property 38127 photo 12
Property 38127 photo 13
Property 38127 photo 14
Property 38127 photo 15
Property 38127 photo 16
Property 38127 photo 17
Property 38127 photo 18
Property 38127 photo 19
Property 38127 photo 20
Property 38127 photo 21
Property 38127 photo 22

Details

  • Afstand tot de zee: 800 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 15 km
  • Afstand tot luchthaven: 5 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 5900 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Met de mogelijkheid tot bouw op 240 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen, op de stad, op het bos.

Verkoop
150 000 € 75 €/m²
  • Objectcode 43087
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 1900 m
Verkoop
230 000 € 92 €/m²
  • Objectcode 41967
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 6200 m
Verkoop
140 000 € 7 €/m²
  • Objectcode 42793
  • Gebied 19700 m²
  • Afstand tot de zee 5600 m
Verkoop
160 000 € 65 €/m²
  • Objectcode 62877
  • Gebied 2454 m²
  • Afstand tot de zee 5150 m
Verkoop
139 000 € 139 €/m²
  • Objectcode 63268
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • Objectcode 55953
  • Gebied 4045 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
150 000 € 120 000 € 28 €/m²
  • Objectcode 47008
  • Gebied 4150 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
160 000 € 465 €/m²
  • Objectcode 61490
  • Gebied 344 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
200 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 51006
  • Gebied 5600 m²
  • Afstand tot de zee 480 m
Verkoop
205 000 € 100 €/m²
  • Objectcode 59117
  • Gebied 2035 m²
  • Afstand tot de zee 6500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief