250 000 €
113 €/m²
Property 38078 photo 1
Property 38078 photo 2
Property 38078 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 2000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 69 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 2194 m². на острове Крит. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de stad.

Locatie