750 000 €
165 €/m²
Property 38074 photo 1
Property 38074 photo 2
Property 38074 photo 3
Property 38074 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 1500 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 58 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4520 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de stad.

Locatie