150 000 €
16 €/m²
Property 3805 photo 1
Property 3805 photo 2
Property 3805 photo 3
Property 3805 photo 4
Property 3805 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 380 m
  • Afstand tot luchthaven: 23 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 9200 m². на острове Тасос. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m².

Verkoop
145 000 € 226 €/m²
  • Objectcode 58079
  • Gebied 640 m²
  • Afstand tot de zee 900 m
Verkoop
150 000 € 342 €/m²
  • Objectcode 63564
  • Gebied 438 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
175 000 € 79 €/m²
  • Objectcode 3765
  • Gebied 2200 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
218 000 € 650 €/m²
  • Objectcode 58350
  • Gebied 335 m²
  • Afstand tot de zee 180 m
Verkoop
160 000 € 120 €/m²
  • Objectcode 60809
  • Gebied 1327 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
195 000 € 197 €/m²
  • Objectcode 63662
  • Gebied 985 m²
  • Afstand tot de zee 30 m
Verkoop
160 000 € 288 €/m²
  • Objectcode 60802
  • Gebied 554 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
145 000 € 512 €/m²
  • Objectcode 65474
  • Gebied 283 m²
  • Afstand tot de zee 330 m
Verkoop
150 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 3860
  • Gebied 2995 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
200 000 €
  • Objectcode 3410
  • Gebied 0 m²
  • Afstand tot de zee 200 m

Abonneer u op de nieuwsbrief