Te koop - Grond 18500 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Polychrono
300 000 €
16 €/m²
Property 38020 photo 1
Property 38020 photo 2
Property 38020 photo 3
Property 38020 photo 4
Property 38020 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 700 m
  • Afstand tot luchthaven: 74 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 18500 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 800 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Verkoop
277 000 € 68 €/m²
  • Objectcode 31765
  • Gebied 4062 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
270 000 € 220 000 € 34 €/m²
  • Objectcode 2544
  • Gebied 6300 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
250 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 5825
  • Gebied 4700 m²
  • Afstand tot de zee 650 m
Verkoop
250 000 € 215 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 2485
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Verkoop
400 000 € 173 €/m²
  • Objectcode 16057
  • Gebied 2300 m²
  • Afstand tot de zee 1700 m
Verkoop
320 000 € 200 000 € 8 €/m²
  • Objectcode 6994
  • Gebied 22500 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
290 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 2494
  • Gebied 6750 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
260 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 2493
  • Gebied 6080 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
270 000 € 364 €/m²
  • Objectcode 13164
  • Gebied 740 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
380 000 € 84 €/m²
  • Objectcode 59728
  • Gebied 4500 m²
  • Afstand tot de zee 3600 m

Abonneer u op de nieuwsbrief