36 000 € 31 000 €
33 €/m²
Property 38008 photo 1
Property 38008 photo 2

Details

  • Afstand tot de zee: 9200 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 38 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 915 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op de stad.

Verkoop
40 600 € 92 €/m²
  • Objectcode 37599
  • Gebied 440 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
50 000 € 77 €/m²
  • Objectcode 47006
  • Gebied 648 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
50 000 € 29 €/m²
  • Objectcode 56864
  • Gebied 1700 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
38 000 € 47 €/m²
  • Objectcode 47046
  • Gebied 800 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
32 000 € 85 €/m²
  • Objectcode 50827
  • Gebied 374 m²
  • Afstand tot de zee 17000 m
Verkoop
50 000 € 106 €/m²
  • Objectcode 34571
  • Gebied 468 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
50 000 € 125 €/m²
  • Objectcode 37925
  • Gebied 400 m²
  • Afstand tot de zee 19700 m
Verkoop
48 000 € 109 €/m²
  • Objectcode 34180
  • Gebied 438 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
49 000 € 122 €/m²
  • Objectcode 48833
  • Gebied 400 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
30 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 51119
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 11400 m

Abonneer u op de nieuwsbrief