40 000 €
114 €/m²
Property 37927 photo 1
Property 37927 photo 2
Property 37927 photo 3
Property 37927 photo 4

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 0,4
  • Afstand tot de zee: 19700 m
  • Afstand tot luchthaven: 14 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 350 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 140 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.

Locatie