Te koop - Vrijstaande woning 76 m² in Crete

Griekenland Kreta Noord-Heraklion Gouves Kato Gouves
Op aanvraag
Property 37913 photo 1
Property 37913 photo 2
Property 37913 photo 3
Property 37913 photo 4
Property 37913 photo 5
Property 37913 photo 6

Details

  • Aantal kamers: 2
  • Staat: Vervallen woningen
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 1200 m
  • Afstand tot luchthaven: 11 km

Beschrijving

Te koop vervallen woningen, 1 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 76 m² на острове Крит. Het huisje bestaat uit een slaapkamer, woonkamer met keuken, een keuken, een doucheruimte. Het object biedt een mooi uitzicht op zee.De woning wordt gemeubileerd verkocht.

Verkoop
130 000 € 107 000 € 2140 €/m²
  • Objectcode 31329
  • Gebied 50 m²
  • Kamers 2
Verkoop
19 000 € 475 €/m²
  • Objectcode 57085
  • Gebied 40 m²
  • Afstand tot de zee 15000 m
Verkoop
75 000 € 59 000 € 694 €/m²
  • Objectcode 31330
  • Gebied 85 m²
  • Afstand tot de zee 12300 m
Verkoop
80 000 € 65 000 € 812 €/m²
  • Objectcode 31236
  • Gebied 80 m²
  • Kamers 2
Verkoop
700 000 € 1400 €/m²
  • Objectcode 37510
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
70 000 € 341 €/m²
  • Objectcode 64088
  • Gebied 205 m²
  • Afstand tot de zee 1750 m
Verkoop
480 000 € 450 000 € 2045 €/m²
  • Objectcode 29743
  • Gebied 220 m²
  • Kamers 10
Verkoop
450 000 € 427 000 € 1817 €/m²
  • Objectcode 31383
  • Gebied 235 m²
  • Kamers 5
Verkoop
250 000 € 1923 €/m²
  • Objectcode 49458
  • Gebied 130 m²
  • Kamers 3

Abonneer u op de nieuwsbrief