1 000 000 €
5882 €/m²
Property 37830 photo 1
Property 37830 photo 2
Property 37830 photo 3
Property 37830 photo 4
Property 37830 photo 5
Property 37830 photo 6
Property 37830 photo 7
Property 37830 photo 8
Property 37830 photo 9
Property 37830 photo 10
Property 37830 photo 11

Details

  • Bouwjaar: 2008
  • Verwarmingstype: diesel
  • Afstand tot de zee: 1300 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 34 km

Diensten

  • Parkeren
  • Zwembad
  • Haard
  • Voorraadkast
  • Garage

Beschrijving

Te koop verdieping en een oppervlakte van 170 m² op het eiland Kreta. Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen, op de stad. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, haard, airconditioner, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin, garage. Er is een privézwembad aanwezig.

For sale villa in Crete, total area 170sqm on a plot of 750sqm. More specifically, the villa was built in 2008, is located in a well-known tourist destination and consists of 3 floors, basement, ground floor and first floor with sea, mountain and city views. The basement consists of an office, a gym, a garage and two storage rooms. The ground floor consists of a living room, a kitchen and a shower toilet. Finally, the second floor consists of two bedrooms and a bathroom toilet.

Locatie