2 000 000 €
7143 €/m²
Property 37779 photo 1
Property 37779 photo 2
Property 37779 photo 3
Property 37779 photo 4
Property 37779 photo 5
Property 37779 photo 6
Property 37779 photo 7
Property 37779 photo 8
Property 37779 photo 9
Property 37779 photo 10

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Bouwjaar: 2001
  • Jaar van renovatie: 2008
  • Aantal kamers: 5
  • Verwarmingstype: diesel
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 3
  • Toiletten: 3
  • Afstand tot de zee: 500 m
  • Afstand tot luchthaven: 20 km

Beschrijving

Te koop 2 verdieping verdieping en een oppervlakte van 280 m² op het eiland Kreta. De Begane grond bestaat uit woonkamer met keuken, woonkamer, een keuken, een badkamer, een voorraadkast, één kantoor. De 1e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, 2 badkamers, een kleedkamer. Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen, op de stad. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, haard, airconditioner, barbecueplek, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin. Er is een privézwembad aanwezig.

Villa for sale in Crete. The villa consists of ground floor and first floor, it is 280sqm on a plot of 2.000sqm. It was built in 2001 and renovated in 2008.The apartment is fully furnished. Additionally, it has sea, mountain and city view. More specifically, the ground floor consists of a kitchen, two living rooms, a dining room, an office, a toilet and a storage room. The first floor consists of three bedrooms, two bathrooms and a dressing room. Finally, it has direct access to the highway and it is located 100 meters from the central point of the city.