125 000 € 80 000 €
20 €/m²
Property 37776 photo 1
Property 37776 photo 2
Property 37776 photo 3
Property 37776 photo 4
Property 37776 photo 5
Property 37776 photo 6

Details

  • Afstand tot de zee: 900 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 64 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 186 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
110 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 52064
  • Gebied 6500 m²
  • Afstand tot de zee 7500 m
Verkoop
150 000 € 185 €/m²
  • Objectcode 63801
  • Gebied 809 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
170 000 € 45 €/m²
  • Objectcode 50162
  • Gebied 3750 m²
  • Afstand tot de zee 750 m
Verkoop
140 000 € 26 €/m²
  • Objectcode 56098
  • Gebied 5335 m²
  • Afstand tot de zee 6500 m
Verkoop
140 000 € 248 €/m²
  • Objectcode 65313
  • Gebied 564 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
130 000 € 260 €/m²
  • Objectcode 41759
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
150 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 41628
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 52550
  • Gebied 1600 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
143 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 65150
  • Gebied 6300 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m
Verkoop
130 000 € 95 €/m²
  • Objectcode 50395
  • Gebied 1358 m²
  • Afstand tot de zee 6300 m

Abonneer u op de nieuwsbrief