40 600 €
92 €/m²
Property 37599 photo 1
Property 37599 photo 2
Property 37599 photo 3
Property 37599 photo 4
Property 37599 photo 5
Property 37599 photo 6

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 8
  • Afstand tot de zee: 1500 m
  • Afstand tot luchthaven: 34 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 440 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 352 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.

Locatie