Op aanvraag
Property 37490 photo 1
Property 37490 photo 2
Property 37490 photo 3

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Bouwjaar: 1988
  • Aantal kamers: 3
  • Staat: In aanbouw
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 2
  • Afstand tot de zee: 100 m
  • Afstand tot luchthaven: 28 km

Beschrijving

Te koop herenhuis van 80 m² in Attica in aanbouw. Het herenhuis is verdeeld over 2 verdieping. De Begane grond bestaat uit woonkamer met keuken, een badkamer. De 1e verdieping bestaat uit 2 slaapkamers, een badkamer. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de bergen, op de stad.De woning wordt gemeubileerd verkocht.

The maisonette is located in the area of Porto Rafti. 

Verkoop
400 000 € 1444 €/m²
  • Objectcode 35102
  • Gebied 277 m²
  • Kamers 7
Verkoop
580 000 € 2416 €/m²
  • Objectcode 36223
  • Gebied 240 m²
  • Kamers 6
Verkoop
400 000 € 1379 €/m²
  • Objectcode 19026
  • Gebied 290 m²
  • Kamers 7
Huur
Op aanvraag
  • Objectcode 18143
  • Gebied 90 m²
  • Kamers 3
Verkoop
210 000 € 724 €/m²
  • Objectcode 48718
  • Gebied 290 m²
  • Kamers 3
Verkoop
420 000 € 1909 €/m²
  • Objectcode 30107
  • Gebied 220 m²
  • Kamers 5
Huur
Op aanvraag
  • Objectcode 18146
  • Gebied 90 m²
  • Kamers 3
Verkoop
860 000 € 3909 €/m²
  • Objectcode 12902
  • Gebied 220 m²
  • Kamers 3
Verkoop
270 000 € 2076 €/m²
  • Objectcode 8632
  • Gebied 130 m²
  • Kamers 4
Verkoop
360 000 € 2812 €/m²
  • Objectcode 61743
  • Gebied 128 m²
  • Kamers 4

Abonneer u op de nieuwsbrief