Te koop - Grond 12000 m² in Limassol

Griekenland Cyprus Limassol
200 000 €
16 €/m²
Property 37445 photo 1
  • Objectcode 37445
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Grond
  • Perceeloppervlakte 12000 m²
  • Regio Limassol
  • Plaats Limassol (Cyprus)

Details

  • Afstand tot de zee: 5500 m
  • Afstand tot luchthaven: 39 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 12000 m². В Лимассоле. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd.

Verkoop
195 000 € 5 €/m²
  • Objectcode 58733
  • Gebied 38129 m²
Verkoop
200 000 € 24 €/m²
  • Objectcode 52722
  • Gebied 8302 m²
Verkoop
257 050 € 213 €/m²
  • Objectcode 25685
  • Gebied 1204 m²
Verkoop
205 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 52120
  • Gebied 7358 m²
Verkoop
180 000 € 84 €/m²
  • Objectcode 54504
  • Gebied 2119 m²
Verkoop
275 000 € 59 €/m²
  • Objectcode 58840
  • Gebied 4618 m²
Verkoop
267 550 € 213 €/m²
  • Objectcode 25715
  • Gebied 1255 m²
Verkoop
180 000 € 17 €/m²
  • Objectcode 57542
  • Gebied 10034 m²
Verkoop
170 000 € 78 €/m²
  • Objectcode 57596
  • Gebied 2156 m²
Verkoop
200 000 € 33 €/m²
  • Objectcode 63950
  • Gebied 6021 m²

Abonneer u op de nieuwsbrief