225 000 €
32 €/m²
Property 37437 photo 1
Property 37437 photo 2
Property 37437 photo 3
Property 37437 photo 4
Property 37437 photo 5
Property 37437 photo 6

Details

  • Afstand tot de zee: 450 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 18 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 6890 m². на острове Крит. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 270 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
320 000 € 68 €/m²
  • Objectcode 63110
  • Gebied 4653 m²
  • Afstand tot de zee 670 m
Verkoop
230 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 65231
  • Gebied 8500 m²
  • Afstand tot de zee 750 m
Verkoop
260 000 € 250 000 € 54 €/m²
  • Objectcode 39265
  • Gebied 4550 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
300 000 € 197 €/m²
  • Objectcode 64069
  • Gebied 1516 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
269 000 € 56 €/m²
  • Objectcode 49771
  • Gebied 4790 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
320 000 € 477 €/m²
  • Objectcode 50183
  • Gebied 670 m²
  • Afstand tot de zee 50 m
Verkoop
300 000 € 125 €/m²
  • Objectcode 49100
  • Gebied 2400 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
189 000 € 414 €/m²
  • Objectcode 65882
  • Gebied 456 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
220 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 65420
  • Gebied 4125 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
190 000 € 139 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 38742
  • Gebied 5000 m²
  • Afstand tot de zee 1700 m

Abonneer u op de nieuwsbrief