65 000 €
12 €/m²
Property 36882 photo 1
Property 36882 photo 2

Details

  • Afstand tot de zee: 2300 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 3 km
  • Afstand tot luchthaven: 33 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 5235 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m².

Verkoop
55 000 € 83 €/m²
  • Objectcode 65361
  • Gebied 660 m²
  • Afstand tot de zee 3400 m
Verkoop
54 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 39458
  • Gebied 890 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
70 000 € 63 €/m²
  • Objectcode 39447
  • Gebied 1100 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
85 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 52547
  • Gebied 2140 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
70 000 € 109 €/m²
  • Objectcode 30724
  • Gebied 638 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
85 000 € 75 000 € 38 €/m²
  • Objectcode 57113
  • Gebied 1940 m²
  • Afstand tot de zee 837 m
Verkoop
95 000 € 75 000 € 45 €/m²
  • Objectcode 34469
  • Gebied 1650 m²
  • Afstand tot de zee 110 m
Verkoop
86 000 € 61 €/m²
  • Objectcode 26289
  • Gebied 1400 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
90 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 40123
  • Gebied 6705 m²
  • Afstand tot de zee 7300 m
Wij raden aan Verkoop
60 000 € 200 €/m²
  • Objectcode 62188
  • Gebied 300 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief