Property 36867 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 450 m
  • Afstand tot luchthaven: 27 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 0 m². в Аттике.

The plot of land in which there is a possibility to construct 750 sq.m , is located close to the beach in the district of Saronida 

Verkoop
1 000 000 € 125 €/m²
  • Objectcode 19117
  • Gebied 8000 m²
  • Afstand tot de zee 150 m
Verkoop
810 000 € 81 €/m²
  • Objectcode 37622
  • Gebied 10000 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
620 000 € 140 €/m²
  • Objectcode 30175
  • Gebied 4400 m²
  • Afstand tot de zee 150 m
Verkoop
900 000 € 1192 €/m²
  • Objectcode 63575
  • Gebied 755 m²
  • Afstand tot de zee 380 m
Verkoop
690 000 € 690 €/m²
  • Objectcode 61158
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 1800 m
Verkoop
950 000 € 570 000 € 74 €/m²
  • Objectcode 5935
  • Gebied 7700 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
650 000 € 1081 €/m²
  • Objectcode 4337
  • Gebied 601 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
988 000 € 210 €/m²
  • Objectcode 12891
  • Gebied 4700 m²
  • Afstand tot de zee 2600 m
Verkoop
895 000 € 298 €/m²
  • Objectcode 6005
  • Gebied 3000 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
650 000 € 450 000 € 500 €/m²
  • Objectcode 5934
  • Gebied 900 m²
  • Afstand tot de zee 10 m

Abonneer u op de nieuwsbrief