305 000 € 250 000 €
18 €/m²
Property 36802 photo 1
Property 36802 photo 2
Property 36802 photo 3
Property 36802 photo 4
Property 36802 photo 5
Property 36802 photo 6
Property 36802 photo 7

Details

  • Afstand tot de zee: 4600 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 3 km
  • Afstand tot luchthaven: 37 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 13247 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 332 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op het bos.

Verkoop
320 000 € 122 €/m²
  • Objectcode 63746
  • Gebied 2610 m²
  • Afstand tot de zee 1280 m
Verkoop
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 45663
  • Gebied 16000 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
360 000 € 2000 €/m²
  • Objectcode 48644
  • Gebied 180 m²
  • Afstand tot de zee 10 m
Verkoop
340 000 € 41 €/m²
  • Objectcode 62863
  • Gebied 8146 m²
  • Afstand tot de zee 4600 m
Verkoop
250 000 € 34 €/m²
  • Objectcode 65534
  • Gebied 7200 m²
  • Afstand tot de zee 2800 m
Verkoop
310 000 € 270 000 € 245 €/m²
  • Objectcode 38798
  • Gebied 1100 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
300 000 € 111 €/m²
  • Objectcode 38520
  • Gebied 2700 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
400 000 € 97 €/m²
  • Objectcode 51471
  • Gebied 4100 m²
  • Afstand tot de zee 836 m
Verkoop
450 000 € 449 €/m²
  • Objectcode 62407
  • Gebied 1002 m²
  • Afstand tot de zee 900 m
Verkoop
397 000 € 397 €/m²
  • Objectcode 38909
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 170 m

Abonneer u op de nieuwsbrief