450 000 € 280 000 €
23 €/m²
Property 36756 photo 1
Property 36756 photo 2
Property 36756 photo 3
Property 36756 photo 4
Property 36756 photo 5
Property 36756 photo 6
Property 36756 photo 7
Property 36756 photo 8

Details

  • Afstand tot de zee: 1900 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 34 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 12000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m².

Verkoop
587 000 € 41 €/m²
  • Objectcode 44257
  • Gebied 14000 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Verkoop
600 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 65816
  • Gebied 14000 m²
  • Afstand tot de zee 1800 m
Verkoop
480 000 € 1263 €/m²
  • Objectcode 50582
  • Gebied 380 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
400 000 € 97 €/m²
  • Objectcode 51471
  • Gebied 4100 m²
  • Afstand tot de zee 836 m
Verkoop
427 000 € 74 €/m²
  • Objectcode 32314
  • Gebied 5695 m²
  • Afstand tot de zee 15000 m
Verkoop
397 000 € 397 €/m²
  • Objectcode 38909
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 170 m
Verkoop
400 000 € 98 €/m²
  • Objectcode 26772
  • Gebied 4050 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
375 000 € 299 000 € 110 €/m²
  • Objectcode 31238
  • Gebied 2700 m²
  • Afstand tot de zee 3300 m
Verkoop
380 000 € 270 000 € 45 €/m²
  • Objectcode 36755
  • Gebied 5889 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
600 000 € 33 €/m²
  • Objectcode 35632
  • Gebied 18000 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief