380 000 € 270 000 €
45 €/m²
Property 36755 photo 1
Property 36755 photo 2
Property 36755 photo 3
Property 36755 photo 4
Property 36755 photo 5
Property 36755 photo 6
Property 36755 photo 7
Property 36755 photo 8
Property 36755 photo 9
Property 36755 photo 10

Details

  • Afstand tot de zee: 1000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 34 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 5889 m². на острове Крит. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m².

Verkoop
427 000 € 43 €/m²
  • Objectcode 26976
  • Gebied 9848 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
349 000 € 58 €/m²
  • Objectcode 65412
  • Gebied 5960 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
320 000 € 36 €/m²
  • Objectcode 34223
  • Gebied 8700 m²
  • Afstand tot de zee 2400 m
Verkoop
440 000 € 427 000 € 1094 €/m²
  • Objectcode 38697
  • Gebied 390 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
397 000 € 397 €/m²
  • Objectcode 38909
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 170 m
Verkoop
390 000 € 20 €/m²
  • Objectcode 36021
  • Gebied 18865 m²
  • Afstand tot de zee 11000 m
Verkoop
480 000 € 1263 €/m²
  • Objectcode 50582
  • Gebied 380 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
360 000 € 2000 €/m²
  • Objectcode 48644
  • Gebied 180 m²
  • Afstand tot de zee 10 m
Verkoop
500 000 € 200 €/m²
  • Objectcode 50157
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
500 000 € 2688 €/m²
  • Objectcode 56281
  • Gebied 186 m²
  • Afstand tot de zee 5500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief