450 000 €
112 €/m²
Property 36737 photo 1
Property 36737 photo 2
Property 36737 photo 3
Property 36737 photo 4
Property 36737 photo 5
Property 36737 photo 6
Property 36737 photo 7

Details

  • Afstand tot de zee: 100 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 4 km
  • Afstand tot luchthaven: 38 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m².

Locatie