Op aanvraag
Property 36729 photo 1
Property 36729 photo 2
Property 36729 photo 3
Property 36729 photo 4
Property 36729 photo 5

Details

  • Jaarlijks: 6,23%
  • Bouwjaar: 1975
  • Afstand tot de zee: 12000 m
  • Afstand tot luchthaven: 6 km

Beschrijving

Te koop здание gebied 3300 m² in Athene. De woning wordt gemeubileerd verkocht.

For sale, professional building of 7 floors in the area of Cholargos which consists on :

  • 2 store rooms in the basement ( 1237 sq.m)
  • ground floor of 467 sq.m
  • semi  floor of 405 sq.m
  • 1st floor of 412,5 sq.m
  • 2nd floor of 412,5sq.m
  • 3st floor of 412,5 sq.m
  • Penthouse of 35,5 sq.m

This building currently is leased for an amount of 22.000 euros per month 

Verkoop
700 000 € 1400 €/m²
  • Objectcode 37149
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 13000 m
Verkoop
170 000 € 150 000 € 535 €/m²
  • Objectcode 37124
  • Gebied 280 m²
  • Kamers 9
Verkoop
750 000 € 1271 €/m²
  • Objectcode 38100
  • Gebied 590 m²
  • Afstand tot de zee 5500 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 42668
  • Gebied 450 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
985 000 € 1970 €/m²
  • Objectcode 58168
  • Gebied 500 m²
  • Kamers 10
Wij raden aan Verkoop
4 410 000 € 4 200 000 € 2019 €/m²
  • Objectcode 65498
  • Gebied 2080 m²
  • Afstand tot de zee 7600 m
Verkoop
1 150 000 € 2738 €/m²
  • Objectcode 36924
  • Gebied 420 m²
  • Kamers 9
Verkoop
300 000 € 1554 €/m²
  • Objectcode 35235
  • Gebied 193 m²
  • Afstand tot de zee 9500 m
Verkoop
2 750 000 € 2330 €/m²
  • Objectcode 60032
  • Gebied 1180 m²
  • Afstand tot de zee 7400 m
Verkoop
800 000 € 1600 €/m²
  • Objectcode 54626
  • Gebied 500 m²
  • Kamers 6

Abonneer u op de nieuwsbrief