427 000 €
241 €/m²
Property 36674 photo 1
Property 36674 photo 2
Property 36674 photo 3
Property 36674 photo 4
Property 36674 photo 5
Property 36674 photo 6
Property 36674 photo 7
Property 36674 photo 8
Property 36674 photo 9

Details

  • Afstand tot de zee: 500 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 32 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 1770 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m².

Locatie