267 000 €
24 €/m²
Property 36637 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 100 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 4 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 11085 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee.

Verkoop
280 000 € 200 €/m²
  • Objectcode 44635
  • Gebied 1400 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
309 000 € 147 €/m²
  • Objectcode 56430
  • Gebied 2100 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
320 000 € 68 €/m²
  • Objectcode 63110
  • Gebied 4653 m²
  • Afstand tot de zee 670 m
Verkoop
220 000 € 37 €/m²
  • Objectcode 60862
  • Gebied 5844 m²
  • Afstand tot de zee 740 m
Verkoop
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • Objectcode 63428
  • Gebied 2672 m²
  • Afstand tot de zee 360 m
Verkoop
246 000 € 94 €/m²
  • Objectcode 52108
  • Gebied 2615 m²
  • Afstand tot de zee 583 m
Verkoop
350 000 € 221 €/m²
  • Objectcode 64295
  • Gebied 1580 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
300 000 € 603 €/m²
  • Objectcode 65123
  • Gebied 497 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
240 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 51072
  • Gebied 7800 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
299 000 € 4 €/m²
  • Objectcode 63201
  • Gebied 70000 m²
  • Afstand tot de zee 3300 m

Abonneer u op de nieuwsbrief