70 000 €
16 €/m²
Property 36516 photo 1
Property 36516 photo 2
Property 36516 photo 3
Property 36516 photo 4
Property 36516 photo 5
Property 36516 photo 6
Property 36516 photo 7
Property 36516 photo 8
Property 36516 photo 9
Property 36516 photo 10
Property 36516 photo 11
Property 36516 photo 12

Details

  • Afstand tot de zee: 3000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 18 km
  • Afstand tot luchthaven: 17 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4370 m². на острове Корфу. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 195 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op het bos.

Verkoop
75 000 € 20 €/m²
  • Objectcode 31306
  • Gebied 3700 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
95 000 € 76 €/m²
  • Objectcode 65425
  • Gebied 1250 m²
  • Afstand tot de zee 1700 m
Verkoop
100 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 30602
  • Gebied 4536 m²
  • Afstand tot de zee 3600 m
Verkoop
100 000 € 25 €/m²
  • Objectcode 30598
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 4500 m
Verkoop
90 000 € 44 €/m²
  • Objectcode 25480
  • Gebied 2020 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
75 000 € 7 €/m²
  • Objectcode 51201
  • Gebied 10000 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
100 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 40165
  • Gebied 4600 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
80 000 € 40 €/m²
  • Objectcode 47171
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
100 000 € 61 €/m²
  • Objectcode 45302
  • Gebied 1629 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
65 000 € 82 €/m²
  • Objectcode 42640
  • Gebied 790 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief