Te koop - Grond 3963 m² in Agia Napa

Griekenland Cyprus Famagusta
3 150 000 €
794 €/m²
Property 36479 photo 1
Property 36479 photo 2
  • Objectcode 36479
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Grond
  • Perceeloppervlakte 3963 m²
  • Regio Agia Napa
  • Plaats Famagusta (Cyprus)

Details

  • Afstand tot de zee: 200 m
  • Afstand tot luchthaven: 33 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 3963 m². В Айя-Напе. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen.

Zone Area percentage  Building  Factor Coverage Factor Number of storeys Height
Εβ 40% 0.35 0.2 2 8.3
Τ3δ3 60% 0.3 0.2 3 13.1

Locatie