Te koop - Villa 360 m² in Limassol

Griekenland Cyprus Limassol
2 000 000 €
5556 €/m²
Property 36409 photo 1
Property 36409 photo 2
Property 36409 photo 3
Property 36409 photo 4
Property 36409 photo 5
Property 36409 photo 6
Property 36409 photo 7
  • Objectcode 36409
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Villa
  • Gebied 360 m²
  • Perceeloppervlakte 567 m²
  • Regio Limassol
  • Plaats Limassol (Cyprus)
  • Aantal kamers 5

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 4
  • Aantal kamers: 5
  • Niveaus: 4
  • Badkamers: 4
  • Slaapkamers: 4
  • Toiletten: 5
  • Afstand tot de zee: 2200 m
  • Afstand tot luchthaven: 57 km

Diensten

  • Parkeren
  • Zwembad
  • Lift
  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop 4 verdieping verdieping en een oppervlakte van 360 m² In Limassol. De Semi-kelder bestaat uit een slaapkamer, een keuken, een doucheruimte, één sportschool, één sauna. De Begane grond bestaat uit woonkamer met keuken, een keuken, een badkamer. De 1e verdieping bestaat uit een voorraadkast. De 2e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, een badkamer, 2 doucheruimtes. Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen. Onroerend goed heeft verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een lift in het gebouw aanwezig. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin. Er is een privézwembad aanwezig.