350 000 €
21 €/m²
Property 36263 photo 1
Property 36263 photo 2
Property 36263 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 4000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 48 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 16000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 700 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op de stad.

In the case of investment, there is a possibility to build up to 2000 sq.m

Verkoop
320 000 € 508 €/m²
  • Objectcode 61232
  • Gebied 629 m²
  • Afstand tot de zee 40 m
Verkoop
330 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 65144
  • Gebied 5000 m²
  • Afstand tot de zee 2600 m
Verkoop
374 000 € 93 €/m²
  • Objectcode 51460
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 2700 m
Verkoop
450 000 € 111 €/m²
  • Objectcode 62153
  • Gebied 4021 m²
  • Afstand tot de zee 750 m
Verkoop
288 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 52613
  • Gebied 4300 m²
  • Kamers 2
Verkoop
299 000 € 14 €/m²
  • Objectcode 40594
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 13000 m
Verkoop
340 000 € 220 €/m²
  • Objectcode 37045
  • Gebied 1540 m²
  • Afstand tot de zee 480 m
Verkoop
320 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 42624
  • Gebied 15000 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
375 000 € 154 €/m²
  • Objectcode 39514
  • Gebied 2420 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
365 000 € 251 €/m²
  • Objectcode 36851
  • Gebied 1450 m²
  • Afstand tot de zee 250 m

Abonneer u op de nieuwsbrief