110 000 € 90 000 €
36 €/m²
Property 36122 photo 1
Property 36122 photo 2
Property 36122 photo 3
Property 36122 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 4400 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 37 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 2445 m². на острове Крит. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 131 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Verkoop
150 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 65125
  • Gebied 2710 m²
  • Afstand tot de zee 1100 m
Verkoop
123 000 € 80 000 € 19 €/m²
  • Objectcode 50127
  • Gebied 4050 m²
  • Afstand tot de zee 11600 m
Verkoop
100 000 € 65 €/m²
  • Objectcode 51868
  • Gebied 1525 m²
  • Afstand tot de zee 14100 m
Verkoop
160 000 € 160 €/m²
  • Objectcode 62893
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
128 000 € 128 €/m²
  • Objectcode 64004
  • Gebied 997 m²
  • Afstand tot de zee 1670 m
Verkoop
120 000 € 8 €/m²
  • Objectcode 44190
  • Gebied 14144 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
102 000 € 79 €/m²
  • Objectcode 63400
  • Gebied 1282 m²
  • Afstand tot de zee 3700 m
Verkoop
110 000 € 71 €/m²
  • Objectcode 44087
  • Gebied 1541 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
120 000 € 80 000 € 26 €/m²
  • Objectcode 50255
  • Gebied 3000 m²
  • Afstand tot de zee 22000 m
Verkoop
110 000 € 29 €/m²
  • Objectcode 56431
  • Gebied 3700 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief