390 000 €
20 €/m²
Property 36021 photo 1
Property 36021 photo 2
Property 36021 photo 3
Property 36021 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 11000 m
  • Afstand tot luchthaven: 40 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 18865 m². на острове Крит. Met de mogelijkheid tot bouw op 280 m².

Verkoop
449 000 € 271 €/m²
  • Objectcode 65403
  • Gebied 1654 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
500 000 € 580 €/m²
  • Objectcode 50105
  • Gebied 862 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
500 000 € 200 €/m²
  • Objectcode 50157
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Objectcode 38847
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 5200 m
Verkoop
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • Objectcode 63235
  • Gebied 4184 m²
  • Afstand tot de zee 280 m
Verkoop
400 000 € 26 €/m²
  • Objectcode 51473
  • Gebied 15165 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
342 000 € 249 €/m²
  • Objectcode 52320
  • Gebied 1372 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Verkoop
430 000 € 1699 €/m²
  • Objectcode 56671
  • Gebied 253 m²
  • Afstand tot de zee 150 m
Verkoop
375 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 29075
  • Gebied 12500 m²
  • Afstand tot de zee 5700 m
Verkoop
350 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 60247
  • Gebied 5826 m²
  • Afstand tot de zee 846 m

Abonneer u op de nieuwsbrief