Te koop - Grond 4320 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Calandra
750 000 €
173 €/m²
Property 3597 photo 1
Property 3597 photo 2
Property 3597 photo 3
Property 3597 photo 4
Property 3597 photo 5
Property 3597 photo 6

Details

  • Afstand tot de zee: 30 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 93 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4320 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee.

Locatie