168 000 € 160 000 €
39 €/m²
Property 35642 photo 1
Property 35642 photo 2
Property 35642 photo 3
Property 35642 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 2000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 21 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4062 m². на острове Крит. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen.

The plot has building license issued for 2 villas of 100sq.m each.

Verkoop
150 000 € 140 000 € 43 €/m²
  • Objectcode 55955
  • Gebied 3215 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
170 000 € 25 €/m²
  • Objectcode 56710
  • Gebied 6669 m²
  • Afstand tot de zee 1900 m
Verkoop
189 000 € 414 €/m²
  • Objectcode 65882
  • Gebied 456 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
199 000 € 189 €/m²
  • Objectcode 65914
  • Gebied 1052 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
216 000 € 185 000 € 102 €/m²
  • Objectcode 50298
  • Gebied 1800 m²
  • Afstand tot de zee 20000 m
Verkoop
140 000 € 26 €/m²
  • Objectcode 56098
  • Gebied 5335 m²
  • Afstand tot de zee 6500 m
Verkoop
190 000 € 185 €/m²
  • Objectcode 65447
  • Gebied 1022 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
139 000 € 139 €/m²
  • Objectcode 63268
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
160 000 € 38 €/m²
  • Objectcode 57292
  • Gebied 4110 m²
  • Afstand tot de zee 670 m
Verkoop
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • Objectcode 55953
  • Gebied 4045 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief