Te koop - Villa in Limassol

Griekenland Cyprus Limassol
750 000 €
Property 35378 photo 1
Property 35378 photo 2
Property 35378 photo 3
Property 35378 photo 4
Property 35378 photo 5
Property 35378 photo 6
Property 35378 photo 7
Property 35378 photo 8
Property 35378 photo 9
  • Objectcode 35378
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Villa
  • Regio Limassol
  • Plaats Limassol (Cyprus)
  • Aantal kamers 4

Details

  • Aantal kamers: 4
  • Afstand tot de zee: 600 m
  • Afstand tot luchthaven: 60 km

Diensten

  • Parkeren
  • Zwembad

Beschrijving

Te koop verdieping en een oppervlakte van 0 m² In Limassol. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, airconditioner, verwarming. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin. Er is een privézwembad aanwezig.

New 3 bedroom villa with a living room, kitchen, balconies and a veranda, swimming pool. Conveniently located in Tourist area in a quite neighbourhood 600 meters away from the seafront .There are beaches, cafes, restaurants, shops and many more needed for a great holiday. The villa is fully equipped with modern equipment.

Verkoop
880 000 € 3211 €/m²
  • Objectcode 23197
  • Gebied 274 m²
  • Kamers 4
Verkoop
1 100 000 € 3606 €/m²
  • Objectcode 49381
  • Gebied 305 m²
  • Kamers 6
Verkoop
850 000 € 2236 €/m²
  • Objectcode 49832
  • Gebied 380 m²
  • Kamers 4
Verkoop
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Objectcode 36215
  • Gebied 400 m²
  • Kamers 5
Verkoop
900 000 € 3000 €/m²
  • Objectcode 43817
  • Gebied 300 m²
  • Kamers 6
Verkoop
610 000 € 2652 €/m²
  • Objectcode 26623
  • Gebied 230 m²
  • Kamers 5
Verkoop
650 000 € 3571 €/m²
  • Objectcode 42432
  • Gebied 182 m²
  • Kamers 4
Verkoop
740 000 € 3894 €/m²
  • Objectcode 32813
  • Gebied 190 m²
  • Kamers 5
Verkoop
860 400 € 4504 €/m²
  • Objectcode 56126
  • Gebied 191 m²
  • Kamers 4
Verkoop
890 000 € 4009 €/m²
  • Objectcode 43982
  • Gebied 222 m²
  • Kamers 4

Abonneer u op de nieuwsbrief