Te koop - Grond 103500 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Sani
1 000 000 €
9 €/m²
Property 35368 photo 1
Property 35368 photo 2
Property 35368 photo 3
Property 35368 photo 4
Property 35368 photo 5
Property 35368 photo 6
Property 35368 photo 7
Property 35368 photo 8

Details

  • Afstand tot de zee: 2500 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 5 km
  • Afstand tot luchthaven: 70 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 103500 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 20000 m².

Verkoop
1 200 000 € 63 €/m²
  • Objectcode 11092
  • Gebied 19000 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
850 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 51408
  • Gebied 39000 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
1 300 000 € 77 €/m²
  • Objectcode 64826
  • Gebied 16688 m²
  • Afstand tot de zee 150 m
Verkoop
1 000 000 € 85 €/m²
  • Objectcode 48896
  • Gebied 11650 m²
  • Afstand tot de zee 1100 m
Verkoop
1 000 000 € 62 €/m²
  • Objectcode 45198
  • Gebied 16000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
850 000 € 101 €/m²
  • Objectcode 13568
  • Gebied 8404 m²
  • Afstand tot de zee 120 m
Verkoop
1 200 000 € 101 €/m²
  • Objectcode 4197
  • Gebied 11875 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
900 000 € 45 €/m²
  • Objectcode 38373
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 650 m
Verkoop
1 000 000 € 83 €/m²
  • Objectcode 45197
  • Gebied 12000 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
1 000 000 € 9 €/m²
  • Objectcode 35368
  • Gebied 103500 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief