Te koop - Grond in Limassol

Griekenland Cyprus Limassol
900 000 €
231 €/m²
Property 35318 photo 1
Property 35318 photo 2
Property 35318 photo 3
Property 35318 photo 4
  • Objectcode 35318
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Grond
  • Regio Limassol
  • Plaats Limassol (Cyprus)

Details

  • Afstand tot de zee: 3000 m
  • Afstand tot luchthaven: 50 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 0 m². В Лимассоле. Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen, op de stad.

Verkoop
825 000 € 191 €/m²
  • Objectcode 37479
  • Gebied 4300 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
990 000 € 211 €/m²
  • Objectcode 36538
  • Gebied 4683 m²
  • Afstand tot de zee 52 m
Verkoop
1 007 000 € 559 €/m²
  • Objectcode 56082
  • Gebied 1800 m²
  • Afstand tot de zee 1900 m
Verkoop
1 190 250 € 1150 €/m²
  • Objectcode 56540
  • Gebied 1035 m²
  • Afstand tot de zee 630 m
Verkoop
755 000 € 40 €/m²
  • Objectcode 61780
  • Gebied 18712 m²
Verkoop
735 000 € 184 €/m²
  • Objectcode 53126
  • Gebied 3986 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
750 000 € 143 €/m²
  • Objectcode 28896
  • Gebied 5217 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
850 000 € 816 €/m²
  • Objectcode 25555
  • Gebied 1041 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m
Verkoop
780 000 € 760 €/m²
  • Objectcode 32523
  • Gebied 1026 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief