Te koop - Grond in Limassol

Griekenland Cyprus Limassol
400 000 €
500 €/m²
Property 35278 photo 1
Property 35278 photo 2
Property 35278 photo 3
Property 35278 photo 4
Property 35278 photo 5
Property 35278 photo 6
Property 35278 photo 7
  • Objectcode 35278
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Grond
  • Regio Limassol
  • Plaats Limassol (Cyprus)

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 90
  • Afstand tot de zee: 5000 m
  • Afstand tot luchthaven: 50 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 0 m². В Лимассоле. Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen, op de stad.

Verkoop
340 000 € 92 €/m²
  • Objectcode 35955
  • Gebied 3679 m²
Verkoop
425 000 € 11 €/m²
  • Objectcode 51683
  • Gebied 36930 m²
Verkoop
468 000 € 28 €/m²
  • Objectcode 52744
  • Gebied 16389 m²
Verkoop
500 000 € 23 €/m²
  • Objectcode 49383
  • Gebied 21619 m²
  • Afstand tot de zee 20000 m
Verkoop
350 000 € 107 €/m²
  • Objectcode 56123
  • Gebied 3243 m²
Verkoop
590 000 € 1008 €/m²
  • Objectcode 32170
  • Gebied 585 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
375 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 64980
  • Gebied 11706 m²
Verkoop
500 000 € 164 €/m²
  • Objectcode 60654
  • Gebied 3040 m²
Verkoop
450 000 € 150 €/m²
  • Objectcode 32660
  • Gebied 3000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
590 000 € 29 €/m²
  • Objectcode 51678
  • Gebied 19910 m²

Abonneer u op de nieuwsbrief