Te koop - Grond in Limassol

Griekenland Cyprus Limassol
300 000 €
482 €/m²
Property 35277 photo 1
Property 35277 photo 2
Property 35277 photo 3
Property 35277 photo 4
Property 35277 photo 5
Property 35277 photo 6
Property 35277 photo 7
  • Objectcode 35277
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Grond
  • Regio Limassol
  • Plaats Limassol (Cyprus)

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 90
  • Afstand tot de zee: 3000 m
  • Afstand tot luchthaven: 50 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 0 m². В Лимассоле. Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen, op de stad.

Verkoop
350 000 € 391 €/m²
  • Objectcode 23408
  • Gebied 895 m²
  • Afstand tot de zee 2200 m
Verkoop
330 000 € 1284 €/m²
  • Objectcode 27147
  • Gebied 257 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
435 000 € 46 €/m²
  • Objectcode 58719
  • Gebied 9384 m²
Verkoop
342 000 € 68 €/m²
  • Objectcode 46320
  • Gebied 5017 m²
Verkoop
257 050 € 213 €/m²
  • Objectcode 25685
  • Gebied 1204 m²
Verkoop
394 800 € 400 €/m²
  • Objectcode 23376
  • Gebied 987 m²
  • Afstand tot de zee 2200 m
Verkoop
300 000 € 250 €/m²
  • Objectcode 25494
  • Gebied 1200 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
420 000 € 586 €/m²
  • Objectcode 52703
  • Gebied 716 m²
Verkoop
275 000 € 59 €/m²
  • Objectcode 58840
  • Gebied 4618 m²
Verkoop
300 000 € 125 €/m²
  • Objectcode 43792
  • Gebied 2385 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief