2 000 000 €
3436 €/m²
Property 35146 photo 1
Property 35146 photo 2
Property 35146 photo 3
Property 35146 photo 4
Property 35146 photo 5

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Aantal kamers: 7
  • Staat: In aanbouw
  • Niveaus: 3
  • Slaapkamers: 6
  • Toiletten: 4
  • Afstand tot de zee: 4500 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2,7 km
  • Afstand tot luchthaven: 15 km

Diensten

  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop 3 verdieping verdieping en een oppervlakte van 582 m² op het eiland Kreta in aanbouw. De Semi-kelder bestaat uit 2 slaapkamers, 3 badkamers, een voorraadkast, één sportschool. De Begane grond bestaat uit woonkamer met keuken, een badkamer. De 1e verdieping bestaat uit 4 slaapkamers. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de bergen.De woning wordt gemeubileerd verkocht.

For sale a residential complex consisting of 3 maisonettes of 582 sq.m. each in a plot of 4000 sq.m.

On the basement floor, there are 2 bedrooms, garage with 2 parking spaces, storage and 3 wc.

On the ground floor there is a kitchen-living room and 1 wc.

On the 1st floor there are 4 bedrooms and 4 bathrooms.

Locatie